Lékař - atestovaný neurolog

  • Brno

Pracovní místo ( Lékař - atestovaný neurolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt emailem nebo telefonicky od 8.00-16.00hod.

Co bude náplní Vaší práce?
Činnost ve specializované ambulanci pro kognitivní poruchy,
Zapojení do výzkumu neurodegenerativních onemocnění v rámci programu Czech Brain Ageing Study,
Možnost práce v klinických studiích s výdělkem navíc,
Možnost účasti na zahraničních konferencích s prezentací výsledků výzkumu.
Velikost úvazku 0,3 v ICRC plus další možný na klinice ve FNUSA, min. 0,1 (uvedené platové rozpětí odpovídá hodnotě plného úvazku)

Jaké vlastnosti, znalosti a dovednosti očekáváme?
Atestace v oboru neurologie,
Dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem,
Zkušenosti z oblasti neurodegenertivních onemocnění a demence výhodou, eventuálně motivace ke vzdělání v této specializaci,
Aktivní přístup k řešení problémů,
Týmová práce,
Znalost provádění klinických studií výhodou,
Výborné komunikační dovednosti a přístup k pacientům,
Zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost.

Nabízíme:
5 týdnů dovolené, závodní stravování
Volné místo lékař - atestovaný neurolog pro lokalitu Brno.