Operátor do výroby designových prvků z hliníku pro nábytek

  • Brno

Pracovní místo ( Operátor do výroby designových prvků z hliníku pro nábytek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Prosíme o zaslání životopisu na adresu: michal.kopecky@alfastyl.cz

Hledáte fyzicky nenáročnou práci v jednosměnném, čistém provozu v centru Brna? Nabízíme zajímavavou různorodou práce pro lidi, kteří mají chuť pracovat. Praxe není požadována, rádi Vás zaškolíme v provozu. Věříme, že skvěle zapadnete do našeho týmu a budete mít radost chodit do práce.

Hledáme pracovníka do atypické výroby designových doplňků z hliníku pro nábytek. Jedná se o atypickou výrobu z hliníkových profilů podle připravené dokumentace. Práce je v čisté dílně na jednoduchých strojích pila, vrtačka, frézka, bruska. Součástí náplně je i sestavení finálních produktů v kombinaci hliník - sklo, hliník - dřevo.

Náplň práce:
- obsluha jednoduchých výrobních zařízení (frézka, vrtačka, pila, bruska)
- kompletace výrobků z hliníkových profilů s výplní sklo, dřevo

Nabízíme:
- práce v příjemném kolektivu
- stabilní zázemí rodinné firmy
- zaměstnanecké výhody
- možnost nástupu ihned
- práce v centru Brna v příjemném prostředí

Požadujeme:
- pracovitost, samostatnost, spolehlivost
- odpovědnost za odvedenou práci
- zručnost a cit pro detaily
Volné místo operátor do výroby designových prvků z hliníku pro nábytek pro lokalitu Brno.