Kovárna VIVA, a. s.

Operátoři kovací linky (kováři)

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovní náplň: obsluha kovací linky, výměna zápustkového nářadí, měření vyráběných výkovků.
Požadujeme: vzdělání technického směru výhodou, manuální zručnost, dobrý přístup k práci, zodpovědnost.
Nabízíme: práci ve stabilní a prosperující společnosti, týden dovolené navíc, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na dovolenou, penzijní připojištění, lázeňskou péči, masáže ve firmě, možnost vzdělávání a profesního růstu.
V případě Vašeho zájmu, zašlete, prosím, životopis na email eva.hrabalova@viva.cz.
Volné místo operátoři kovací linky (kováři) pro lokalitu Zlín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Čtyřsměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Operátoři kovací linky (kováři)

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Kovárna VIVA, a. s.
Ulice: Vavrečkova 5333
Město: Zlín
PSČ: 760 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Eva Hrabalová
E-mail: eva.hrabalova@viva.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Kovárna VIVA, a. s.