Manažer/ka prodejny maso-uzeniny

  • Tachov

Pracovní místo ( Manažer/ka prodejny maso-uzeniny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Tachov, Panenská 2181
Nabízíme: smlouva na hlavní pracovní poměr s tříměsíční zkušení dobou (smlouva na dobu neurčitou) dlouhodobá perspektiva v prosperující společnosti možnost profesního růstumožnost seberealizace přátelský kolektiv vstupní zaškolení nevyučené v oboru zaučíme příspěvek na stravování nástup možný ihned.
Požadujeme: min. vzdělání: vyučen/a zdravotní průkaz pro práci v potravinářství samostatnost, spolehlivost, flexibilita,zkušenosti s vedením kolektivu výhodou příjemné vystupování manuální zručnost.
Náplň práce - vedení kolektivu prodejny - vedení administrativy prodejny - objednávání zboží - odpovědnost za chod prodejny - příprava zboží k prodeji - prodej a nabídka zboží - obsluha zákazníků - spolupráce s vedením firmy.
Volné místo manažer/ka prodejny maso-uzeniny pro lokalitu Tachov.