COLOSEUM RESTAURANTS s.r.o.

Barmani

Odeslat

Pracovní náplň
podnikové stravování, možnost ubytování
Volné místo barmani pro lokalitu Průhonice.

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 10. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Barmani

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: COLOSEUM RESTAURANTS s.r.o.
Ulice: Květnové náměstí 5
Město: Průhonice
PSČ: 252 43

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Marie Vrančíková
E-mail: Marie Vrančíková
Telefon: +420 739 243 944

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: COLOSEUM RESTAURANTS s.r.o.