Účetní

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Účetní - vzdělání středoškolské. Pracoviště Č. Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná, pevná pracovní doba, stravenky, finanční odměny, 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna. Nástup dohodou. Mzda 18.880,-- - 28.314,-- Kč hrubého. Kvalifikační ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

MZDOVÁ ÚČETNÍ, 43 000 Kč Máte zkušenosti se zpracováním mezd z výrobní společnosti, zvládáte práci s docházkovými systémy a softwarem? Pokud jsou Vaše odpovědi ano, nabízíme Vám příležitost pracovat na pozici MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ. Co by Vás čekalo? - zpracování docházek ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Účetní / Mzdová účetní Náplň práce: zpracování mezd pro cca 170 zaměstnanců, vedení mzdové agendy vč. komunikace s úřady, účtování pokladních dokladů, kontrola DPH u vystavených faktur Požadujeme: vzdělání ekonomického směru, praxe na obdobné pozici výhodou, očekáváme ...
SINOP CB a.s. Litvínovice, Inzerováno před 7 dny

Účetní Znalost všeobecného účetnictví velkou výhodou. Informace poskytne paní Hana Kramlová, tel.606 702 209, info@kancelarsro.cz Volné místo účetní pro lokalitu Vimperk.
KANCELÁŘ s.r.o. Vimperk, Inzerováno před 7 dny