Okresní soud v Českém Krumlově

Účetní

Odeslat

Pracovní náplň
Účetní - vzdělání středoškolské. Pracoviště Č. Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná, pevná pracovní doba, stravenky, finanční odměny, 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna. Nástup dohodou. Mzda 18.880,-- - 28.314,-- Kč hrubého. Kvalifikační předpoklady: plná svéprávnost k právním úkonům, bezúhonnost, ukončené středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou a zároveň praxe v oboru účetnictví alespoň šest let nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického směru a zároveň praxe v oboru účetnictví alespoň tři roky (požadavek praxe v oboru účetnictví neplatí pro pracovníky justice), základní znalost MS Office Word. Uchazeč podá písemnou přihlášku, v níž uvede: jméno a příjmení, datum a místo narození, rodné číslo, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu, kontaktní telefon, datum a podpis uchazeče. K žádosti uchazeč připojí: strukturovaný životopis, úředně ověřený doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání, doklad o získané praxi, výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, prohlášení podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů (tj. souhlas se shromažďováním a zpracováním osobních údajů v souvislosti s výběrem kandidátů, a to v rozsahu nezbytném pro průběh výběrového řízení, a souhlas s tím, že po skončení výběrového řízení budou listiny vydány jen na písemnou žádost). Termín pro podání přihlášky: 20.11.2017. Způsob podání přihlášky: elektronicky na adrese pliskovae@osoud.ckr.justice.cz, písemně na adrese Okresní soud v Českém Krumlově, Linecká 284, 381 01 Český Krumlov, o

Nabízíme
Nástup možný od: 20. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Účetní

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Okresní soud v Českém Krumlově
Ulice: Linecká 284
Město: Český Krumlov
PSČ: 381 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Eliška Plišková
E-mail: Ing. Eliška Plišková
Telefon: +420 380 706 101

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Okresní soud v Českém Krumlově