Údržbář/ka mimolesní zeleně úseku Kulturní krajina a investice

  • Kladruby nad Labem

Pracovní místo ( Údržbář/ka mimolesní zeleně úseku Kulturní krajina a investice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Národní hřebčín Kladruby nad Labem, státní příspěvková organizace
OZNÁMENÍ O VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ
Údržbář mimolesní zeleně úseku Kulturní krajina a investice
Stručný popis pracovního místa (charakteristika pracovní činnosti):
péče o okrasnou a užitkovou mimolesní zeleň
péče o břehové porosty vodotečí
drobná údržba parkových ploch
obsluha a údržba ručních strojních zařízení pro údržbu okrasné a užitkové zeleně (práce s vyžínačem, motorovou pilou, zahradním traktorem)
Požadavky kladené na uchazeče:
ukončené základní vzdělání
praxe v oboru min. 2 roky vítána, není podmínkou
trestní bezúhonnost
Jazykové znalosti:
nejsou podmínkou
Další znalosti a schopnosti:
znalost práce a údržby zahradní techniky nutná
řidičský průkaz sk. B s aktivní praxí, C+T výhodou
Další informace:
pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok (možnost prodloužení až na dobu neurčitou), zkušební lhůta
předpokládané datum vzniku pracovního poměru: dohodou/ihned
platová třída: 4. - 7. (odměňování podle zákona č. 262/2006 Sb. v platném znění a nařízení vlády č. 564/2006 Sb. v platném znění)
místo výkonu práce: Národní hřebčín Kladruby nad Labem, s.p.o.
Náležitosti písemné přihlášky uchazeče:
přesné označení výběrového řízení
jméno, příjmení a titul uchazeče
datum a místo narození uchazeče
státní příslušnost uchazeče
místo trvalého pobytu uchazeče
telefonní kontakt, email
číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana
datum a podpis uchazeče
Výčet dokladů, které uchazeč připojí k přihlášce:
strukturovaný životopis
výpis z evidence Rejst