Číšníci a servírky

  • Hodonín

Pracovní místo ( Číšníci a servírky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Provozovna Color Bar v centru Hodonína.
Popis práce: příprava baru a herny, obsluha hostů baru a herny. Doplňování a evidence zboží.
Požadujeme: příjemné vystupování, spolehlivost, časovou flexibilitu, loajalitu, odolnost vůči stresu, spolehlivost, schopnost samostatné a zodpovědné práce, zájem o tento obor. Praxe výhodnou, není ale nutnou podmínkou.Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení, příspěvěk na stravu, příjemný mladý kolektiv, zázemí solidní a stabilní společnosti. Provize z tržeb, příspěvek na stravu.Profesní CV v RTF nebo PDF zasílejte na email: zdenek.hasik@seznam.cz. Pro osobní schůzku je nutno domluvit se telefonicky na tel. 608 779 958 od 9:00 do 17:00 hod.
Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Hodonín.