Číšníci a servírky

  • Hodonín

Pracovní místo ( Číšníci a servírky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pivnice MARINA přijme nové pracovníky na pozici Číšník/servírka.
Požadujeme: příjemné vystupování, časovou flexibilitu, loajalitu, odolnost vůči stresu, spolehlivost, schopnost samostatné a zodpovědné práce, zájem o tento obor. Praxe alespoň 1 rok.Popis práce: příprava provozu pivnice, obsluha hostů během poledního menu, večerní provoz, uživatelská znalost PC. Doplňování, evidence zboží a závěrečná invetura.
Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení, příjemný mladý kolektiv, zázemí solidní a stabilní společnosti, provize z tržeb, příspěvek na stravu.. Profesní CV v RTF nebo PDF zasílejte na email: zdenek.hasik@seznam.cz.
Pro osobní schůzku je nutno domluvit se telefonicky tel. 608 779 958 od 9:00 do 18:00 hod.
Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Hodonín.