administrativní pracovník a fakturantka

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( administrativní pracovník a fakturantka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Administrativní pracovník a fakturant/ka

NÁPLŇ PRÁCE:
Administrativní práce
Zajišťování činností v rámci svěřené agendy
Příprava podkladů a dokumentů
Správa agendy - personální evidence, vozového parku, hmotného majetku,knihy jízd
Komunikace s obchodními partnery v ČR i v zahraničí
Řešení pojistných událostí
Příprava podkladů pro mzdy
Komunikace s úřady
Fakturace
Komunikace s řidiči.
Vyřizování e-mailové a poštovní korespondence

POŽADUJEME:
Min. středoškolské vzdělání s maturitou
Znalost anglického, nebo německého jazyka na úrovni B2 (pokročilý)
Znalost práce na PC (Word, Excel,…) znalost práce v účetním programu (výhodou) Zodpovědnost, spolehlivost, loajalitu
Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
NABÍZÍME:
Pracovní smlouvu na HPP
Práci v malém kolektivu v Jablonci nad Nisou
Různorodou práci s dlouhodobou perspektivou
Nástup květen, červen
Práce na plný úvazek
Plat
Zájemci posílejte CV A MOTIVAČNÍ DOPIS
Volné místo administrativní pracovník a fakturantka pro lokalitu Jablonec nad Nisou.