KONZULTANT/KONZULTAČNÍ INŽENÝR

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( KONZULTANT/KONZULTAČNÍ INŽENÝR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Pavla Brabencová, e-mail: brabencova@cmanagement.cz

Náplň práce:
- zajištění informací o konkrétním stavebním projektu
- komunikace s objednatelem i zhotovitelem
- účast na jednáních a kontrolních dnech stavby
- analýza a posuzování podkladů
- tvorba požadovaných výstupů
- činnost v rámci pojektového týmu, podpora projektového manažera

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru (výhodouobory VŠ: Projektový management a inženýr, Konstrukce a dopravní stavby)
- praxe v oboru výhodou
- analytické myšlení a přemýšlení v souvislostech
- anglický jazyk - mírně pokročilý
- ŘP skupiny B
- zdravý selský rozum
- smysl pro zodpovědnost
- zdvořilé/asertivní vystupování
- organizační a komunikační schopnosti, schopnost práce v týmu
- samostatnost, rozhodnost, důslednost, preciznost, spolehlivost
- pokročilou znalost práce s MS Office
- znalost rozpočtů, knih FIDIC a MS project výhodou

Nabízíme:
- flexibilní pracovní dobu
- firemní mobilní telefon a notebook
- vzdělávací kurzy
- mladý pohodový kolektiv inteligentních lidí
- možnost profesního růstu
- pracovní poměr na plný úvazek, smlouva na dobu neurčitou
- možnost být součástí nového perspektivního odvětví stavebního trhu
- podporu seberealizace, získávání nových zkušeností a znalostí v širším okruhu stavebnictví
- adekvátní finanční ohodnocení a nadstandartní benefity (stravenky, příspěvek na výuku angličtiny, sick days, home-office, 25 dní dovolené, penzijní pojištění)
- příjemné pracovní prostředí v centru Karlových Varů

Místo výkonu práce: Bezručova 8, Karlovy Vary
Volné místo konz