MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI VÝROBKŮ Z PRYŽE A PLASTŮ

  • Ostrov

Pracovní místo ( MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI VÝROBKŮ Z PRYŽE A PLASTŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Řeháčková Monika Mgr. tel. 737 220 888, 604 707 774, e-mail: zamestnani@witte-automotive.cz, osobně: Kariérní centrum Chodov - Staroměstská 31, 357 35 Chodov (PO 8:00-12:00, 12:30 - 16:00), Kariérní centrum Karlovy Vary - Jugoslávská 12, 360 01 Karlovy Vary (ÚT, ČT 8-16), Kariérní centrum Ostrov - Klínovecká 1407, Ostrov, 363 01 (PO 8-11, ST 13-16) od 3.7.2019
Kariérní centrum Klášterec nad Ohří - Chomutovská 83, Klášterec nad Ohří (ÚT 9-14, ČT 11-16)

Požadujeme:
- spolehlivost, zodpovědnost a týmový duch, manuální zručnost
- zkušenosti z výrobní společnosti jsou u nás vítány

Popis pracovní činnosti:
- obsluha vstřikovacích strojů, kontrola dílů dle pracovních návodek, následné opracování surových dílů brusnými houbičkami
- 100% vizuální kontrola laku
- montáž klik do automobilů
- budete pracovat na výrobních linkách
- práce ve 3 směnném provozu nebo v nepřetržitém provozu

Nabízíme:
- stabilní zaměstnání
- příležitosti k profesnímu růstu
- zajímavé finanční ohodnocení
- nejmodernější technologie a příjemné pracovní prostředí
- obědy za 13 Kč, dotované stravné
- širokou nabídku benefity programu
- 5 týdnů zasloužené dovolené

Místo výkonu práce: Průmyslová 1500, 36301 Ostrov
Volné místo montážní dělníci výrobků z pryže a plastů pro lokalitu Ostrov.