ŘIDIČ / SKLADNÍK - Karlovy Vary

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( ŘIDIČ / SKLADNÍK - Karlovy Vary ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
•Řízení malého dodávkového vozidla, provádění běžné údržby
•Přebírání, nakládání, vykládání zásilek
•Vyzvedávání reklamovaného zboží
•Zajišťování průvodních formulářů
•Naskladňování, vyskladňování zboží

Požadavky:
•SOU/vyučen (v oboru auto-moto výhodou)
•ŘP skupiny B, velmi dobrá znalost autodílů podmínkou
•Spolehlivost, odpovědnost, samostatnost
•Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
•Zaměstnání v HPP ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
•Zaškolení na pozici
•Nástupní mzda 19 000,- Kč, možnost navýšení mzdy po zapracování
•Stravenky v hodnotě 90,- Kč, dovolená navíc a další zaměstnanecké benefity

Nástup:
•10/2017, nebo dle dohody

Pokud Vás zaujala naše pracovní nabídka, zašlete Váš strukturovaný životopis na e mail: job@apm.cz, předmět zprávy: Řidič /skladník_Karlovy Vary.
Volné místo řidič / skladník - karlovy vary pro lokalitu Karlovy Vary.