ÚSTAV PRO NANOMATERIÁLY, POKROČILÉ TECHNOLOGIE A INOVACE - PRACOVNÍK VĚDY A VÝZK

  • Liberec

Pracovní místo ( ÚSTAV PRO NANOMATERIÁLY, POKROČILÉ TECHNOLOGIE A INOVACE - PRACOVNÍK VĚDY A VÝZK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CHARAKTER:vědeckovýzkum. pracovník – materiálový inženýr se zaměřením na polymery, vlákna, kompozitní materiály a nanomateriály.DOVEDNOSTI:dlouhodobé meziobor.zkušenosti v oblasti výzkumu a aplikací polymerních materiálů, zejména vláken a kompozit.struktur, modelování vlastností kompozit.materiálů v návaznosti na materiál.vlastnosti komponentů(vláken,matric,nanovláken,nanočástic),publikační dovednosti, zejména zkušenosti s publikováním impaktovaných časopisech a monografiích.VZDĚLÁNÍ:VŠ –přírodovědný a/nebo technický směr (chemie,pevné látky,chem.inženýrství,textil.a materiál.inženýrství,nanomateriály),min.5 let praxe v akademickém prostředí v zahraničí,výborná znalost AJ slovem i písmem,ukončené doktor.studium (Ph.D.),vědecko-pedagogická hodnost výhodou.PRAC.P:100% úv.,příp.dle dohody,prac.sml.-doba urč.do 31.12.2019.NÁSTUP: prosinec 2017, příp.dle dohody,mzd.tř.C3-C4,dle vnitř. mzd.předpisu.K přihlášce do VŘ musí být přiloženo:stručný životopis,stručná charakter.dosavadní odbor.činn,seznam publik.odbor.prací s případ.ohlasy,doklady o ukonč.vzdělání,příp.doklady o odbor.způsobilosti a členství v odbor.společ.,hodnocení z předch.prac.Přihlášku do VŘ doručte e-mailem(volnamista@tul.cz) nebo poštou na uvedenou adresu do 12.11.2017.VŘ je od 5.10.2017 zveřejněno na úřední desce TUL.
Volné místo ústav pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace - pracovník vědy a výzkumu nebo samostatný pracovník vědy a výzkumu do oddělení přípravy a analýzy nanostruktur (c3/c4/8210) pro lokalitu Liberec.