Pomocná kuchařka/ pomocný kuchař

Pracovní místo ( Pomocná kuchařka/ pomocný kuchař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POMOCNÁ KUCHAŘKA/POMOCNÝ KUCHAŘ
Nástup možný ihned.
Požadujeje: logické uvažování, samostatnost, flexibilitu, zodpovědost
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, podnikové stravování. Po první roce změna na dobu neurčitou!
První kontakt: p. Eva Maliňáková, telefonicky na čísle 571 818 160, v pracovní době od ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Kuchař/ka se znalostí čínských jídel Pracoviště: Wellnerova č.p. 1322/3b, Olomouc. Požadavky: znalosti čínských jazyků. První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem. Volné místo kuchař/ka se znalostí čínských jídel pro lokalitu Olomouc.
SUPING restaurant s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Dělník/ce ve výrobě studené kuchyně- OZP Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. PRACOVIŠTĚ Holešov - výroba studené kuchyně (chlebíčky, bagety aj). - vzdělání není rozhodující, spolehlivost, pečlivost, úvazek 6 ...
TOPTRADE PRODUCTION spol. s r.o. Holešov, Inzerováno včera

Kuchař/ka Pracoviště: Dalimilova 92, Olomouc - Chomoutov. Hledáme pracovitého a spolehlivého zaměstnance/zaměstnankyni na kuchařské práce v kuchyni. Turnusové služby - směny v režimu krátký/dlouhý týden. Zaměstnanecké výhody: sleva na stravování a výrobky ...
HOSTINEC CHOMOUT s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera