REFERENT/-KA - ŽIVNOSTENSKÁ OPRÁVNĚNÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( REFERENT/-KA - ŽIVNOSTENSKÁ OPRÁVNĚNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

REFERENT/-KA - ŽIVNOSTENSKÁ OPRÁVNĚNÍ, Živnostenský úřad
- PP na dobu neurčitou; nástup možný od 1. 1 .2018
- Charakteristika pozice: výkon živnostenského úřadu v oblasti ohlašovacích a koncesovaných živností, zajišťování činnosti Centrálního registračního místa živnostenského podnikání
- Platové zařazení: 10. platová třída dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění

- Požadavky na uchazeče: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání; znalost živnostenského zákona, správního řádu a dalších souvisejících zákonů (např. občanský zákoník, zákon o obchodních korporacích); praxe ve veřejné správě při výkonu živnostenské agendy výhodou; zkouška odborné způsobilosti na úseku živnostenského podnikání výhodou; praxe v komunikaci a v jednání s veřejností; spolehlivost, pečlivost, odpovědnost; uživatelská znalost PC (MS Office, Internet)

- Co Vám můžeme nabídnout:zajímavou a různorodou práci; stabilní zázemí velké organizace;
propracovaný systém rozvoje a vzdělávání zaměstnanců; pružnou pracovní dobu; tři dny placeného zdravotního volna; pět týdnů dovolené; zajímavý program benefitů (možnost stravování/stravenky, volitelné čerpání benefitů z osobního účtu zaměstnance); příjemné pracovní prostředí

- Informace: Ing. Bc. Jiří Bláha, vedoucí Živnostenského úřadu, tel. č.: 495 707 510
Bc. Petr Lámus, DiS., vedoucí oddělení živnostenských oprávnění, tel. č: 495 707 520

- Přihlášky podávejte pouze v písemné podobě se všemi potřebnými náležitostmi do 31. 10. 2017
- Další podstatné informace, zejména náležitosti přihlášky do výběrového říz