VRÁTNÝ/-Á, INFORMÁTOR/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( VRÁTNÝ/-Á, INFORMÁTOR/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost AGP PLUS SERVICE s. r. o. přijme do týmu fyzické ostrahy v Hradci Králové kolegy/kolegyně na následující pracovní pozici:

- PP plný, zkrácený, DPP na dobu určitou s možností prodloužení, nástup možný ihned, 12 hodinové, nepřetržité směny od 6:00 denní a od 18:00 noční, nerovnoměrně rozvržené
- Náplň práce: přepojování telefonických hovorů, organizace režimu návštěv, obsluha klíčového režimu, obchůzková činnost, přehledová a informační činnost
- Požadujeme: základní znalost obsluhy PC, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost, bezúhonnost - čistý výpis z rejstříku trestů, příjemné vystupování
- Nabízíme: zaškolení, zácvik a pokračující výcvik, možnost kariérního růstu - zařazení na pozici vedoucí bezpečnostní směny, vedoucí ostrahy objektu, stravenky, příspěvek na ošacení, příplatek za práci v noci, o sobotách a nedělích, příplatek za práci ve svátek +1,50 kč, pravidelné odměny, mzdu ve výši od 12.000 Kč měsíčně čistého za fond pracovní doby bez přesčasové práce, jistotu pravidelného příjmu vypláceného v souladu s právními přepisy, zázemí silné regionální společnosti
- Pozice je vhodná i pro OZP
- Pro více informací volejte na tel.: 724 091 248, nebo zašlete životopis na e-mail: hana.krystofova@agpplus.cz, od 8:00 až 15:00
Volné místo vrátný/-á, informátor/-ka pro lokalitu Hradec Králové.