referent/ka informační a komunikační techniky oddělení datové a informační podpo

  • Brno

Pracovní místo ( referent/ka informační a komunikační techniky oddělení datové a informační podpo ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitel Krajského úřadu Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na místo
referenta/referentky informační a komunikační techniky
oddělení datové a informační podpory odboru informatiky
s místem výkonu práce Žerotínovo nám. 449/3
dosažené vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo v bakalářském studijním programu, studijní obor nejlépe studijní obory technického charakteru zaměřené na oblast informatiky a komunikačních a informačních technologií
znalosti oboru operační systém MS Windows, HW a SW pro provoz sítě, aplikační programy, komunikační prostředí datových sítí, instalace a uživatelské nastavení MS Office, mobilní komunikace, znalost IS ve veřejné správě (ekonomické, kancelářské, portálová řešení - není podmínkou), praxe ve veřejné správě vítána, jazykové znalosti vítány
další požadované dovednosti: schopnost pracovat v týmu, tvůrčí a analytické myšlení, dobré komunikační a organizační schopnosti, schopnost vysokého pracovního nasazení a odolnost vůči stresu, schopnost řešit problémy, zodpovědnost, slušné chování a vystupování, ochota se dále vzdělávat, schopnost aplikace získaných vědomostí, pečlivost, přesnost, preciznost, schopnost koncepční práce.
Písemnou přihlášku s požadovanými doklady je nutno doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději do 23. října 2017. Přihlášku podejte prostřednictvím podatelny nebo zašlete na adresu: Krajský úřad Jihomoravského kraje, oddělení personálních věcí a vzdělávání,
Žerotínovo nám. 449/3, 601 82 Brno.
Všechny požadavky a předpoklady musí být splněny do termínu podání přihlášky do vý