JIA HE s.r.o.

KUCHAŘ

Odeslat

Pracovní náplň
POŽADUJEME: teoretickou i praktickou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně
VÝHODOU: znalost čínského jazyka
Kontakt: Xiaohang Tang - telefonicky (pracovní dny 10 - 18 hodin) nebo osobně na adrese provozovny po předchozí telefonické domluvě
Volné místo kuchař pro lokalitu Klatovy.

Nabízíme
Nástup možný od: 26. 07. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KUCHAŘ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: JIA HE s.r.o.
Ulice: Nádražní 172
Město: Klatovy
PSČ: 339 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Xiaohang Tang
Telefon: +420 775 670 666

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JIA HE s.r.o.