výživář a zookonzulent

  • Blatná

Pracovní místo ( výživář a zookonzulent ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Mráz Agro CZ, s.r.o. hledá do svého týmu: specialistu výživy hospodářských zvířat
Místo výkonu práce: kombinace terénu (ČR) a kanceláře (Blatná)
Koho hledáme?
Máte zootechnické vzdělání, obchodního ducha a chuť se učit nové věci? Hledáme člověka zapáleného so živočišné výroby. Baví Vás řešit otázky výživy zvířat, jejich zdraví nebo prevence chorob? Pak hledáme právě Vás?

Náplň práce:
- navrhování a realizace řešení efektivní výživy zvířat
- příprava receptur a výrobních procesů
- zpracování požadavků zákazníků
- kontrola dodržování norem, legislavity a předpisů (ÚKZUZ atd.)
- účast na vývoji nových produktů a technologií
- poradenství a podpora obchdního týmu
- poradenství zákazníkům
- zpracování protokolů ze zkoušek
- sledování trendů a legislativy
- samostatné vedení projektů
- evidence databáze vzorků
- péče o stávající zákazníky
- vyhledávání nových obchodních příležitostí
- prezentace výrobků a jejich aplikace
- spolupráce s marketingovou specialistkou
- kombinace práce v terénu a home office (zázemí firmy k dispozici)

POŽADUJEME: SŠ/VŠ vzdělání, akceptujeme i výuční list s dostatečnou praxí na podobné pozici, praxe v oboru velkou výhodou (nikoli podmínkou), znalost práce na počítači (Excel), znalost AJ výhodou, ochota učit se novým věcem a dál se vzdělávat v oboru, schopnost odolávat stresu a ochotu cestovat, schopnost analytického myšlení a kritický pohled, ŘP B - aktivní řidič, flexibilitu a seriózní přístup k práci, profesionální a etické vystupování

NABÍZÍME: zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, mobilní telefon, počítač, služební automobil, pl