ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA

  • Hrádek nad Nisou

Pracovní místo ( ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: práce v provozu zabývajícím se odvozem domovního odpadu, likvidací a tříděním odpadů, údržbou zeleně.
Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, dobrý zdravotní stav, schopnost a chuť učit se novým věcem, pracovní nasazení, loajalitu, ŘP sk. C, profesní průkaz.
Místo výkonu práce: provozovna Hrádek nad Nisou, Žitavská 689
Nabízíme:
příjemné pracovní prostředí
jistotu stabilní společnosti
plat dle získané kvalifikace od 115,- do 130,- Kč/ hod.
cestovní náhrady
kompletní vybavení OOP
příplatky za přesčasy 25%; 50%; 100%
příplatek ve výši 6 % zákl. mzdy při nečerpání nemocenské
možnost profesního růstu - společnost nabízí po zapracování úhradu získání ŘO sk. E, profesní průkaz, kartu řidiče - pokud bude uchazeč držitelem ŘP sk. C, dále možnost získání průkazu obsluhy mot. pily, kolového nakladače, vazače a jeřábníka
Nástup po dohodě
V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nás můžete kontaktovat osobně, telefonicky nebo emailem.
Kontaktní osoba: Václav Krejčík, vedoucí provozu, vaclav.krejcik@mariuspedersen.cz, tel. 485 140 159, 602 131 278.
Volné místo řidič nákladního vozidla pro lokalitu Hrádek nad Nisou.