Nemocnice Litoměřice, a.s.

lékař/ka na chirurgickém oddělení

Odeslat

Pracovní náplň
Představenstvo Nemocnice Litoměřice, a.s. přijme do pracovního poměru lékaře / lékařku na chirurgické oddělení.
Požadujeme:
Způsobilost k výkonu povolání lékaře dle zákona č. 95/2004 Sb. o lékařských zdravotnických povoláních a členství v ČLK.
Písemné žádosti zasílejte na adresu: Nemocnice Litoměřice, a.s., sekretariát představenstva, paní Petra Lisá, Žitenická 2084, 412 01 Litoměřice. Bližší informace: MUDr. Jiří Štverák, MBA, telef. 416 723 702, e-mail: jstverak@nemocnice-lt.cz, primář MUDr. Lukáš Fuhrmann, telef. 416 723 762, e-mail: l.fuhrmann@nemocnice-lt.cz.
Volné místo lékař/ka na chirurgickém oddělení pro lokalitu Litoměřice.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 04. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: lékař/ka na chirurgickém oddělení

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Nemocnice Litoměřice, a.s.
Ulice: Žitenická 2084
Město: Litoměřice
PSČ: 412 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: MUDr. Lukáš Fuhrmann
E-mail: l.fuhrmann@nemocnice-lt.cz
Telefon: +420 416 723 762

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Nemocnice Litoměřice, a.s.