PRACOVNÍK DESTINAČNÍ AGENTURY

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( PRACOVNÍK DESTINAČNÍ AGENTURY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

kontakt: p. Ing. Petr Židlický, e-mail: zidlicky@zivykraj.cz

Požadujeme:
- minimálně ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
- znalost regionu v rámci cestovního ruchu
- aktivní znalost práce s PC + internet
- aktivní znalost NJ, AJ slovem i písmem, další jazyky výhodou (zejména RJ)
- schopnost a ochota se dále vzdělávat
- časová flexibilita a ochota cestovat do zahraničí
- zodpovědnost, velmi dobré komunikační schopnosti, iniciativní přístup
- smysl pro kreativitu a týmovou práci
- morální bezúhonnost, příjemné a reprezentativní vystupování
- řidičský průkaz sk. B

Výhodou:
- vzdělání se zaměřením na cestovní ruch, marketing a ekonomiku cestovního ruchu
- základní přehled v oboru marketingové činnosti
- zkušenost s redakčními a publikačními systémy
- práce s grafickými programy

Nabízíme:
- zajímavou pracovní příležitost
- příjemné pracovní prostředí v Karlových Varech
- odborný růst
- pružná pracovní doba
- standardní pracovní smlouva HPP
- možnost navýšení mzdy po zkušební lhůtě
- firemní benefity
- příspěvek na stravování

Náplň práce:
- prezentace Karlovarského kraje v ČR i v zahraničí
- marketingová činnost
- účast na veletrzích cestovního ruchu
- spolupráce s profesními organizacemi a územními samosprávními celky
- spolupráce na vývoji nových marketingových nástrojů
- správa a doplňování turistického portálu a přidružených webů

Místo výkonu práce: Závodní 379/84a, Dvory, 360 06 Karlovy Vary
Volné místo pracovník destinační agentury pro lokalitu Karlovy Vary.