STAVEBNÍ TECHNIK - SPECIALISTA INVESTIC

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( STAVEBNÍ TECHNIK - SPECIALISTA INVESTIC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Dana Delinčáková, e-mail: delincakova@moser-glass.com

Požadavky na uchazeče:
- ukončené SŠ stavební , VŠ výhodou
- znalost práce na PC a znalost AutoCad podmínkou
- řidičský průkaz sk. B
- komunikační dovednosti a aktivní přístup k práci
- výhodou: orientace v problematice investiční výstavby
- základní znalost právních předpisů v daném odvětví

Náplň práce:
- zpracovává technologické a stavební projekty za účelem optimalizace a rozvoje výrobních procesů
- kontroluje projektovou dokumentaci pro územní a stavební řízení
- připravuje podklady pro sestavení investičního plánu
- koordinuje činnost dodavatelů
- vykonává stavební/investiční dozor
- vyřizuje reklamace závad
- vyhodnocuje realizované projekty investičních akcí

Nabízíme:
Dovolená navíc, nákup skla v prodejní galerie za zvýhodněné ceny, příspěvek na penzijní připojištění, mobil, notebook

Místo výkonu práce: Kpt. Jaroše 46/19, 36006 Karlovy Vary 6
Volné místo stavební technik - specialista investic pro lokalitu Karlovy Vary.