PERSONALISTKA/NÁBORÁŘKA V LÁZNÍCH

  • Jáchymov

Pracovní místo ( PERSONALISTKA/NÁBORÁŘKA V LÁZNÍCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Eva Kuchařová, tel.: 702 153 251, e-mail: nabor@laznejachymov.cz

POŽADUJEME:
- středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
- znalost zákoníku práce, praxe v personalistice podmínkou
- aktivní oslovování nových zaměstnanců
- praxe s náborem zaměstnanců výhodou
- uživatelská znalost PC
- komunikativní zralá osobnost s organizačními schopnostmi
- iniciativní a rozhodné jednání, samostatnost, aktivní přístup v práci
- zdravotní způsobilost
- morální a občanská bezúhonnost
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

NABÍZÍME:
- odpovídající mzdové ohodnocení
- samostatnou a zodpovědnou pracovní pozici
- zázemí a stabilitu silné společnosti
- přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
- možnost osobního rozvoje
- zaměstnanecké výhody a benefity (5 týdnů dovolené, rekreace ve spřátelených lázních, obědy za 22 Kč, možnost plavání v bazénu za zvýhodněné ceny, příspěvky na dětské tábory, odměny k pracovním výročím, zvýhodněný tarif u mobilního operátora, příspěvky na dovolené a vánoce)

DATUM NÁSTUPU: ihned nebo dle domluvy

Do VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ budou zařazeni všichni zájemci, kteří zašlou svůj motivační dopis, profesní životopis, přehled dosavadní praxe a kopie dokladů o dosaženém vzdělání na adresu: Léčebné lázně Jáchymov a.s., personální oddělení, T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov nebo na e-mail: nabor@laznejachymov.cz. Informace Vám poskytne personalistka/náborářka Eva Kuchařová, tel.: 702 153 251.

Místo výkonu práce: Jáchymov
Volné místo personalistka/náborářka v lázních pro lokalitu Jáchymov.