ŘIDIČ AUTOBUSU MHD

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( ŘIDIČ AUTOBUSU MHD ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Mgr. Simona Čuláková, tel.: 353 505 356, e-mail: culakova@dpkv.cz

Nabízíme:
- možnost získání řidičského a profesního oprávnění zdarma
- práci v pravidelných turnusových směnách se zajištěním odpočinku s minimem přesčasové práce cca v rozsahu 1 pracovní směny
- adekvátní platové podmínky dle platné legislativy, příplatky a mzdová zvýhodnění dle kolektivní smlouvy nad rámec zákoníku práce
- nástupní mzda cca 24.000 Kč/měs., možnost velmi dobrého výdělku až 28.000 Kč/měs.
- pravidelná profesní školení řidičů
- možnost profesního růstu
- řízení moderních a technicky vyspělých autobusů

Požadujeme:
- ŘP skupiny D
- platný průkaz profesní způsobilosti řidiče (popřípadě možnost získání řidičského a profesního oprávnění zdarma)
- zodpovědnost včetně profesionálního a korektního vystupování vůči cestující veřejnosti
- trestní bezúhonnost
- odpovídající zdravotní způsobilost

Nabízíme:
- týden dovolené navíc
- stravenky ve výši 90 Kč
- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 750 Kč/měs.
- věrnostní program odměn za odpracovaná léta
- kompletní oděvní výstroj
- zaměstnanecké jízdné včetně benefitů pro rodinné příslušníky
- zaměstnanecká cena nafty pro soukromá vozidla
- příspěvek na kulturu, dovolenou, masáže
- příspěvky pro děti na tábory, školy v přírodě apod.

Místo výkonu práce: Sportovní 1, Karlovy Vary
Volné místo řidič autobusu mhd pro lokalitu Karlovy Vary.