Obchodní referent

  • Rumburk

Pracovní místo ( Obchodní referent ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Šluknovská č.p. 178/49, Rumburk 3-Dolní Křečany.
Požadavky:
- Přijímání a vyřizování objednávek zákazníků, fakturace;
- Tvorba cenových nabídek, zpracování jednoduchých rozpočtů;
- Spolupráce s oddělením logistiky; skladem; obchodními zástupci.
- Umět jednat se zákazníkem;
- Schopnost rychle se učit;
- Odolnost vůči stresu.
- práce v IS K2 velkou výhodou, nikoliv podmínkou;
- Znalost klempířských výrobků a střešních komponentů výhodou.
Nabízíme
- Zaměstnání ve stabilní tuzemské společnosti;
- Možnost ovlivnit svůj výdělek, fixní plat + čtvrtletní vyhodnocení prodejů;
- Příspěvek na stravování.

Kontakt: Ing. Jana Součková, tel.: 724555894, e-mail souckova@evromat.cz
Volné místo obchodní referent pro lokalitu Rumburk.