Ředitel / Manažer ekonomického úseku

  • Děčín

Pracovní místo ( Ředitel / Manažer ekonomického úseku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Krokova č.p. 767/6, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Pro naši výrobní společnost hledáme ředitele/manažera ekonomického úseku. Ideálně rozvážnou osobu, analytický typ s letitými zkušenostmi z oblasti financí, spolehlivost a pečlivost samozřejmostí.

Náplní práce je:
- manažer ekonomického úseku má zodpovědnost za kompletní vedení účetnictví společnosti, zodpovídá za zpracování daní (DPH, DzPPO, ostatní daně), sestavuje měsíční a roční závěrku společnosti, vede tým 2 účetních, tvoří plán a měsíčně jej vyhodnocuje, reporting..

Požadujeme:
- VŠ vzdělání ekonomického směru
- minimálně 5 let praxe na obdobné pozici
- znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky
- pokročilý uživatel PC (zejména MS Excel)
- znalost práce v podnikovém IS (VISUAL, POHODA apod.)
- samostatnost, analytické myšlení, pečlivost a spolehlivost

Nabízíme:
finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta, zvyšování kvalifikace - interní i externí vzdělávání, jazykové kurzy, firemní notebook a mobilní telefon, příspěvek na důchodové připojištění až do výše 2 500 Kč, roční odměny, firemní akce, Sick Days, dotované firemní stravování, valorizace mezd atd.

Kontaktní osoba: Ing. Petra Bedecsová, tel. 477 012 560, strukturované CV zasílejte na e-mailovou adresu kariera@karnedtools.cz.
Volné místo ředitel / manažer ekonomického úseku pro lokalitu Děčín.