Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Doručovatel/ka balíkový/á motorizovaný/á

Pracovní místo ( Doručovatel/ka balíkový/á motorizovaný/á ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt zasláním životopisu na e-mail kubistova.petraatcpost.cz.
Požadavky:
- ZŠ/SOU/SŠ
- řidičský průkaz sk. B
- trestní bezúhonnost
- odolnost vůči stresu a fyzické zátěži
Náplň práce:
- příprava balíkových zásilek a jejich doručování
- ukládání nedoručených zásilek na ukládacích poštách
- ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Doprava a logistika

Další volná místa

Doručovatel/ka NÁPLŇ PRÁCE: doručování listovních materiálů, letáků (adresně, neadresně) POŽADAVKY: zdravotní způsobilost NABÍZÍME: zaměstnání pouze pro OZP (chráněné pracoviště) KONTAKT: telefonicky, e-mailem Volné místo doručovatel/ka pro lokalitu Borová.
Hana Fabiánová Borová, Inzerováno před 7 dny

Doručovatel/ka NÁPLŇ PRÁCE: doručování listovních materiálů, letáků (adresně, neadresně) POŽADAVKY: zdravotní způsobilost NABÍZÍME: zaměstnání pouze pro OZP (chráněné pracoviště) KONTAKT: telefonicky, e-mailem Volné místo doručovatel/ka pro lokalitu Svitavy.
Hana Fabiánová Svitavy, Inzerováno před 7 dny

DORUČOVATEL/KA LISTOVNÍ PĚŠÍ (na kole) Náplň práce: příprava listovních zásilek před pěší pochůzkou, pěší doručování listovních zásilek, výplata poštovních poukázek a důchodů, vyúčtování po skončení pochůzky, místo roznosu: Nymburk - Sadská; Požadujeme: trestní bezúhonnost a dobrý ...
Česká pošta, s.p. Nymburk, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit