DŘEVO - PRODUKT SV, spol. s r. o.

Instalatéři - topenáři

Odeslat

Pracovní náplň
instalatérské popř. topenářské práce kotlů zejména na tuhá paliva / kusové dřevo, štěpku, pelety/ ŘP-B, obědy, prémie,
Volné místo instalatéři - topenáři pro lokalitu Znojmo.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Instalatéři - topenáři

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: DŘEVO - PRODUKT SV, spol. s r. o.
Ulice: Brněnská 3794
Město: Znojmo
PSČ: 669 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Stanislav Václavek
E-mail: Ing. Stanislav Václavek
Telefon: +420 606 790 080

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DŘEVO - PRODUKT SV, spol. s r. o.