Instalatér

Pracovní místo ( Instalatér ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
instalatérské popř. topenářské práce kotlů zejména na tuhá paliva / kusové dřevo, štěpku, pelety/ ŘP-B, obědy, prémie,
Volné místo instalatér pro lokalitu Znojmo.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

instalatér Pracoviště: Stavební 4058/3, 695 01 Hodonín. Hledáme zaměstnance na pozici montážního pracovníka stájových technologií, nejlépe instalatéra. Mzda podle pracovních schopností a výkonu. Benefity (stravenky, cestovní náhrady, odměny - podíl ze zisku ...
EK Hodonín, s.r.o. Hodonín, Inzerováno před 2 dny

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři Náplní práce je instalace vody, odpadu, plynu a topení. Vyučen v oboru není podmínkou, praxe vítána. ŘP sk. B výhodou. Svářeč acetylen kyslík výhodou. Převážně práce v rámci okresu. Bližší informace p. Buchta, 739 080 022, žádost s životopisem lze ...
TOPOS-MONT s.r.o. Znojmo, Inzerováno před 2 dny

Montéři kovových konstrukcí Dobrý zdravotní stav. Broušení a montáž kovových dílců a skládání kovových kontrukcí, obsluha strojů, práce ve výškách. Požadujeme vyučení v technickém oboru jako zámečník, instalatér, elekgtromechanik, obráběč kovů, mechanik, nástrojař ...
STEJK s.r.o. Brno, Inzerováno před 3 dny