Martin Duda

Pomocná síla do kuchyně + pokojská

Odeslat

Pracovní náplň
POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ + POKOJSKÁ - pomocné práce v kuchyni, mytí nádobí, úklid pokojů, spolehlivost, pracovitost, ubytování a strava zajištěna
Volné místo pomocná síla do kuchyně + pokojská pro lokalitu Janské Lázně.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Neurčeno

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocná síla do kuchyně + pokojská

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Martin Duda
Ulice: Lázeňská 52
Město: Janské Lázně
PSČ: 542 25

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martin Duda
Telefon: +420 605 999 942

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Martin Duda