Pomocná síla do kuchyně + pokojská

Pracovní místo ( Pomocná síla do kuchyně + pokojská ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ + POKOJSKÁ - pomocné práce v kuchyni, mytí nádobí, úklid pokojů, spolehlivost, pracovitost, ubytování a strava zajištěna
Volné místo pomocná síla do kuchyně + pokojská pro lokalitu Janské Lázně.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Pokojská/ý Požadujeme: spolehlivost, ochotu pracovat. Požadujeme vyučení, není potřeba v oboru. Jedná se o práci i o víkendech, směny jsou na domluvě. První kontakt mailem nebo telefonicky! Volné místo pokojská/ý pro lokalitu Doksy.
Miroslava Jančáková Doksy, Inzerováno před 4 dny

Snídaňová pokojská/ý Požadujeme: spolehlivost, ochotu pracovat. Požadujeme vyučení, není potřeba v oboru. Jedná se o práci i o víkendech, směny jsou na domluvě. První kontakt mailem nebo telefonicky! Volné místo snídaňová pokojská/ý pro lokalitu Doksy.

POKOJSKÁ/Ý Náplní práce je úklid hotelových a společných prostor. Požadujeme řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme: ubytování, zaměstnanecké obědy, příjemný kolektiv. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Volné místo pokojská/ý pro lokalitu Jablonné v ...
MALEVIL, s.r.o. Jablonné v Podještědí, Inzerováno před 5 dny