Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

VEDOUCÍ ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR

Pracovní místo ( VEDOUCÍ ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16 a:1/11/2017
Vedoucí zdravotní sestra v oční ambulanci.
Požadujeme řidičský průkaz skupiny B, práce s PC, flexibilitu a organizační schopnosti.
Nabízíme stravenky. Pracovní poměr na dobu určitou.
Kontakt telefonicky (od 08,00-16.00hod) , e-mailem viz. výše.
Volné místo vedoucí zdravotní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Zdravotní sestra - instrumentář/ka Pracoviště: Nám. Př. Otakara č.p. 756/8, Litovel. Příjme zdravotní sestru - instrumentáře/ku pro výše uvedenou stomatologickou ordinaci v Litovli, na plný pracovní úvazek. Pracovní doba: 41,5 hod /týden. Mzda: zapracovaná v oboru: fixní mzda 20 ...
W Dent praxe s.r.o. Litovel, Inzerováno před 2 dny

Všeobecné sestry s osvědčením Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku. Volné místo všeobecné sestry s osvědčením pro lokalitu Karviná.
Domácí péče MAJKA, s.r.o. Karviná, Inzerováno před 3 dny

Zdravotní sestra Pracoviště: Dobnerova č.p. 718/26, Olomouc. Nástup možný ihned. Prac. doba od 6:00 - 14:30 hod. Požadavky: min. vzděl. SŠ s maturitou, ŘP sk. B (aktivní řidič), specializace ARIP výhodou (mzdový příplatek). Nástupní hrubá mzda: 22.000,- Kč, po ...
POMADOL s.r.o. Olomouc, Inzerováno před 5 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit