Pokojská + všeobecný úklid

Pracovní místo ( Pokojská + všeobecný úklid ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
AKTUALIZACE 12.10.2017!!!
První kontakt písemný, telefonický, osobní!

Pracovní doba: 6:00 - 14:00. 14:00-22:00
Náplň práce: úklid pokojů, příprava snídaní, žehlení prádla
Místo výkonu práce: Hotel Koruna, Revoluční č.p. 141/2, 790 01 Jeseník 1

Zájemnci se mohou hlásit:
- osobně v pracovní dny ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Pokojská Pracoviště: Jeremenkova č.p. 1082/36, Olomouc. Nástup možný ihned. Požadavky: zdravotní průkaz, výpis z rejstříku trestů. Nabízíme zaměstnání na hlavní pracovní poměr, nezaučené zaškolíme. Požadujeme především spolehlivost a ochotu pracovat, ...
Čistící stroje s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Pokojská/ý - servírka/číšník Osobní kontakt; Požadavky: příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost. Vhodné i pro absolventy bez praxe a mladistvé do 18 let. Celoroční provoz, zázemí stabilní společnosti. Turnusové služby. Týden práce/týden volno. Zaměstnanecké výhody: ...
HANAKOV, spol. s r.o. Staré Město, Inzerováno před 5 dny

Pokojská Pracoviště: Brněnská č.p. 385/55, Olomouc. Nástup možný ihned. Ranní směny, dle domluvy. První kontakt možný POUZE telefonicky. Volné místo pokojská pro lokalitu Olomouc.
Hesperia Hotels, s.r.o. Olomouc, Inzerováno před 6 dny