Margita Deptuchová

Pokojská + všeobecný úklid

Odeslat

Pracovní náplň
AKTUALIZACE 12.10.2017!!!
První kontakt písemný, telefonický, osobní!

Pracovní doba: 6:00 - 14:00. 14:00-22:00
Náplň práce: úklid pokojů, příprava snídaní, žehlení prádla
Místo výkonu práce: Hotel Koruna, Revoluční č.p. 141/2, 790 01 Jeseník 1

Zájemnci se mohou hlásit:
- osobně v pracovní dny po-pá, vždy od 10:00 do 12:00hod, na pracovišti zaměstnavatele Hotel Koruna, Revoluční č.p. 141/2, 790 01 Jeseník 1
- telefonicky na tel čísle: 584 411 691
- na e-mail hotel.koruna-krone@seznam.cz
Volné místo pokojská + všeobecný úklid pro lokalitu Jeseník.

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pokojská + všeobecný úklid

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Margita Deptuchová
Ulice: Revoluční 141
Město: Jeseník
PSČ: 790 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Margita Frydryskova / Deptuchová
E-mail: Margita Frydryskova / Deptuchová
Telefon: +420 584 411 691

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Margita Deptuchová