PRACOVNÍK/NICE POŠTOVNÍ PŘEPÁŽKY

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/NICE POŠTOVNÍ PŘEPÁŽKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Družstevní č.p. 833, 561 51 Letohrad
Náplň práce:
- vykonávání standardních poštovních služeb na přepážce
- prodej poštovních produktů, služeb, doplňkového zboží a produktů smluvních partnerů
- příjem a výplata poštovních poukázek
- příjem a výdej poštovních zásilek
- prodej ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance

Další volná místa

VEDOUCÍ VÝROBY Vyznáte se ve strojírenské výrobě a máte zkušenosti s vedením lidí? Nebojíte se si vzít montérky a přiložit ruku k dílu? Pak je toto šance právě pro Vás! Hledáme pracovníka na pozici VEDOUCÍ VÝROBY.
Grafton Recruitment s.r.o. Veselí nad Moravou, Plný úvazek, Inzerováno včera

Montážní pracovník Pracovní poměr na dobu neurčitou, mzda 100,- Kč/hod. Požadujeme: - vyučení nejlépe v oboru strojní zámečník, opravář zemědělských strojů - orientace v technické dokumentaci - manuální zručnost Volné místo montážní pracovník pro lokalitu Letovice.
LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o. Letovice, Inzerováno před 2 dny

Pracovníci ochrany majetku a osob - strážný Místa jsou vyhrazena jen pro osoby s ČID a ID. Hledáme pracovníky jen s čistým trestním rejstříkem. Výhody: stravenky, bonusy, odměny. Způsob prvního kontaktu: telefonicky v pracovní dny od 7:00 do 15:00 nebo e-mailem. Volné místo pracovníci ...
Eagle Eyes a.s. Lípa, Inzerováno před 4 dny