MUDr. Marcel Pekárek - Stomatologická s.r.o.

Recepční ve stomatologickém centru

Odeslat

Pracovní náplň
Sháníme recepční na výpomoc, praxe v oboru výhodou.
V případě zájmu pište na uvedený email.
Místo výkonu práce: Fibichova 1338, Čáslav
Volné místo recepční ve stomatologickém centru pro lokalitu Čáslav.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Recepční ve stomatologickém centru

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: MUDr. Marcel Pekárek - Stomatologická s.r.o.
Ulice: Fibichova 1338
Město: Čáslav
PSČ: 286 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Filip Pekárek
E-mail: Mgr. Filip Pekárek

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MUDr. Marcel Pekárek - Stomatologická s.r.o.