Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ASISTENTKA

Pracovní místo ( ASISTENTKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Práce na pc, komunikace s dodavateli převážně po emailu i v AJ, vyřizování korespondence.
Požadujeme ŘP, znalost práce na PC, AJ

první kontakt na e-mail: sekretariatatabckovopit.cz , zemanatabckovopit.cz
Volné místo asistentka pro lokalitu Bystřice nad Pernštejnem.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace

Další volná místa

Asistentk/-ka realitního makléře Požadujeme: - dobrou znalost českého jazyka slovem i písmem - schopnost vést obchodní jednání i po telefonu - předchozí praxe v realitách výhodou Nabízíme: - počítač s připojením na internet a telefon s neomezeným voláním - práci lze ...
RIN LTD, odštěpný závod Pelhřimov, Inzerováno včera

Obchodník s nemovitostmi - BRNO a okolí Hledáme obchodníka, který: - má touhu být úspěšný - je schopen samostatně pracovat - je aktivní a důsledný - nebojí se překonávat překážky - je seriózní a zodpovědný - je ochotný se učit - nemá problém navázat nový kontakt osobně i po telefonu - ...
Elite real service s.r.o. Brno, Inzerováno před 3 dny

asistentka řidiče ambulantního prodeje květin Firma Vonekl-velkoobchod květin a doplňků přijmeme na HPP asistentku pro ambulantní prodej řezaných květin. Požadujeme alespoň částečnou znalost řezaných květin,časovou nezávislost, zodpovědnost, práci s peněžní hotovostí . Nabízíme práci ve ...
VONEKL s.r.o. Brno, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit