ZEDNÍK

Pracovní místo ( ZEDNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
ŘPB výhodou
zam. výhody: příspěvek na obědy, životní pojištění
první kotakt: osobně PO-PÁ 6,00 - 14,00
Volné místo zedník pro lokalitu Velké Meziříčí.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

Zedník (obkladač, štukatér) Místo výkonu práce: celá ČR Volné místo zedník (obkladač, štukatér) pro lokalitu Litomyšl.
CENTRUM CHYTRÝCH FASÁD s.r.o. Litomyšl, Inzerováno před 3 dny

STAVEBNÍ DĚLNÍK 14.11/16.10.2017 - zednické, sádrokartonářské, tesařské, pokrývačské, obkladačské a fasádnické práce. I ZŠ, praxe a vyučení výhodou, ŘP sk. B výhodou, spolehlivost, zodpovědnost. Možnost sjednat i DPP, DPČ. KONTAKT: Školová Jana, tel.: 774 799 ...
Stavební firma Roman Marcinek s.r.o. Hrušky, Inzerováno před 4 dny

ZEDNÍK MÍSTO VÝKONU PRÁCE: F.V.Krejčího č.p. 405, 560 02 Česká Třebová 2 POŽADUJEME: - praxe v oboru výhodou - ochota učit se novým věcem - zodpovědnost za vykonanou práci, samostatnost a flexibilitu - řidičský průkaz skupiny B NABÍZÍME: - příspěvek na ...
TEZA, s. r. o. Česká Třebová, Inzerováno před 4 dny