Commerz Systems GmbH,odštěpný závod

Software Engineer / Vývojáři softwaru

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt: Dvořáková Barbora, e-mail: barbora.dvorakova@commerzbank.com,prvotní kontakt emailem. Místo výkonu: Praha. Bc v oblasti IT, Microsoft NET Framework 3.5, MS Progaming 3, algorithmization and programming languages, databases in IS, SSD5 Data structures and algorithmus, angličtina na dobré úrovni, 5 týdnů dovolené, stravenky.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Software Engineer / Vývojáři softwaru

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Obor: IT - software, vývoj aplikací
Pozici nabízí: Commerz Systems GmbH,odštěpný závod

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Barbora Dvořáková
E-mail: Barbora Dvořáková

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Commerz Systems GmbH,odštěpný závod