Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Metodik kontrol na místě IACS

Pracovní místo ( Metodik kontrol na místě IACS ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce : Ve Smečkách 33, Praha 1 - Nové Město
Způsob prvního kontaktu : e-mailem - karieraatszif.cz
Kontaktní osoba : Mgr. Aneta Heverlová
Upřesňující informace :
Požadujeme
- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Popis práce ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Analytik Nákupu a Prodeje s AJ a NJ - 40 000 Kč * Vytváření kmenových dat materiálů a dodavatelů pro všechny SAP země * Péče o kmenová data materiálů a dodavatelů, jejich monitorování ve spolupráci s našimi nadnárodními nákupními organizacemi v jednotlivých lokacích* Podporuje zavedení ...
Grafton Recruitment s.r.o. Střížkov, Plný úvazek, Inzerováno včera

Risk & Compliance Specialist Hledáte novou pracovní příležitost, kde uplatníte své zkušenosti v oblasti financí? Baví Vás finanční analýza a kontrola rizik? Pro našeho klienta, stabilní mezinárodní společnost v oblasti FMCG, hledáme vhodné kandidáty na pozici Risk & Compliance ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

SVÁŘEČ TIG, 40 000 Kč/měs. Výrobní společnost se sídlem ve Slaném hledá kandidáty na pozici SVÁŘEČ TIG. Pokud máte zkušenosti se svářením hliníku nebo nerezové oceli a ovládáte metodu TIG, zašlete nám svůj životopis co nejdříve!
Grafton Recruitment s.r.o. Kladno, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit