Gymnázium, Praha 4, Na Vítězné Pláni 1160

Kuchařka - školní jídelna

Odeslat

Pracovní náplň
Adresa: Na Vítězné pláni č.p. 1160, Nusle,140 00 Praha 4
Kontakt: Bartásková Lucie, tel.: 775577668, 261109617, 261109611, e-mail: bartaskova@gvp.cz 6,30-15,00h.
Požadavky: Vaření a výdej obědů ve školní jídelně.
Výhody: příspěvek na stravování.
Volné místo kuchařka - školní jídelna pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchařka - školní jídelna

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Praha
Obor: Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Gymnázium, Praha 4, Na Vítězné Pláni 1160
Ulice: Na Vítězné pláni 1160
Město: Praha
PSČ: 140 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lucie Bartásková
E-mail: Lucie Bartásková
Telefon: +420 775 577 668,261 109 617,261 109 611

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Gymnázium, Praha 4, Na Vítězné Pláni 1160