Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

administrativní pracovník

Pracovní místo ( administrativní pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- zkušenosti s administrativní prací, zájem o sport (zejména o outdoorové sporty)
- administrace e-shopu se sportovním vybavením a práce související s chodem obchodu
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.
Volné místo administrativní pracovník pro lokalitu Havlíčkův Brod.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Asistent/ka pedagoga ve školském zařízení pro výkon ústavní a ochranné výchovy Asistent pedagoga v dětském domově - pracovní poměr na dobu určitou (1 rok s možností prodloužení), převážně noční služby u dětí Požadavky: vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících, absolvování psychotestů dle zákona č. ...
Dětský domov Polička Polička, Inzerováno včera

Kvalitář dodavatelů s AJ Výrobní společnost na Jihlavsku hledá Kvalitáře/ku s praxí, který zná nástroje pro řízení jakosti a vyhodnocuje parametry na základě požadavků z výkresové a technické dokumentace. Znalost komunikativní AJ nebo FJ nutná.
Grafton Recruitment s.r.o. Jihlava, Plný úvazek, Inzerováno včera

Soustružník na CNC Rád by ses uplatnil ve strojírenství? Jsi šikovný a máš chuť do práce? Zvládneš základní obsluhu CNC stroje? Uvítáš čerpat finanční bonusy podle vlastních výsledků v objemu a kvalitě? Pakliže nemáš problém pracovat ve třísměnném provozu 37,5 ...
Grafton Recruitment s.r.o. Zruč nad Sázavou, Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit