Ollies dorty s.r.o.

Pomocný/á cukrář/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Výstavní 2968/108, Ostrava - Vítkovice
V případě zájmu pište na e-mail, příp. volejte na tel. Po-Pá od 8 do 16 hod.

Schopnost práce v týmu, spolupráce na směně, rychlost, pečlivost, zodpovědnost, zkušenosti v oblasti cukrářství výhodou, zdravotnický průkaz pracovníka v potravinářství.

Zaměstnanecké výhody:
Sportovní benefity, zaměstnanecké ceny.
Volné místo pomocný/á cukrář/ka pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocný/á cukrář/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Ollies dorty s.r.o.
Ulice: Výstavní 2968
Město: Ostrava
PSČ: 703 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Petra Horníčková
E-mail: Ing. Petra Horníčková
Telefon: +420 731 656 620

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ollies dorty s.r.o.