Monika Válková

Kuchař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Tlapáková 1386/7, Ostrava - Hrabůvka
V případě zájmu volejte od 14.30 do 17.00 hod. na tel. 725 036 774.

12 hod. směny (krátký - dlouhý týden).

Požadujeme samostatnost.
Nabízíme osobní ohodnocení, prémie, strava zdarma.
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Monika Válková
Ulice: Tlapákova 1386
Město: Ostrava
PSČ: 700 30

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Monika Válková
E-mail: valkovamonika001@seznam.cz
Telefon: +420 725 036 774

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Monika Válková