Pracovnice slovenského zákaznického centra

  • Chrudim

Pracovní místo ( Pracovnice slovenského zákaznického centra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Chrudim.
Pracovní náplň: komunikace se zákazníky slovenského internetového obchodu Mojalekaren.sk - telefonicky, e-mailem.
Požadavky: slovenština na úrovni rodilého mluvčího, práce s PC, rychlé psaní na klávesnici, komunikativnost.
Nabízíme: stravenky, měsíční a roční bonusy, 5. týden dovolené po 2 letech, telefon i pro soukromé účely, práce pouze ve všední dny, bez přesčasů, malý sympatický kolektiv.
Kontakt: e-mailem.
Volné místo pracovnice slovenského zákaznického centra pro lokalitu Chrudim.