PEARS HEALTH CYBER, s.r.o.

Pracovnice slovenského zákaznického centra

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Chrudim.
Pracovní náplň: komunikace se zákazníky slovenského internetového obchodu Mojalekaren.sk - telefonicky, e-mailem.
Požadavky: slovenština na úrovni rodilého mluvčího, práce s PC, rychlé psaní na klávesnici, komunikativnost.
Nabízíme: stravenky, měsíční a roční bonusy, 5. týden dovolené po 2 letech, telefon i pro soukromé účely, práce pouze ve všední dny, bez přesčasů, malý sympatický kolektiv.
Kontakt: e-mailem.
Volné místo pracovnice slovenského zákaznického centra pro lokalitu Chrudim.

Požadavky
Práce s PC - základní dovednosti PC, Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Slovenština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pracovnice slovenského zákaznického centra

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Administrativa a organizace, Telemarketing
Pozici nabízí: PEARS HEALTH CYBER, s.r.o.
Ulice: Pardubická 528
Město: Chrudim
PSČ: 537 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Libor Pešek
E-mail: Ing. Libor Pešek

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PEARS HEALTH CYBER, s.r.o.