Pracovnice slovenského zákaznického centra

Pracovní místo ( Pracovnice slovenského zákaznického centra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Chrudim.
Pracovní náplň: komunikace se zákazníky slovenského internetového obchodu Mojalekaren.sk - telefonicky, e-mailem.
Požadavky: slovenština na úrovni rodilého mluvčího, práce s PC, rychlé psaní na klávesnici, komunikativnost.
Nabízíme: stravenky, měsíční a roční bonusy, 5. týden ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Telemarketing