Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem

asistent/ka vedoucího Centra hygienických laboratoří

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: Provádění administrativních prací vč. pořizování záznamů z jednání, vyřizování poštovní korespondence, sestavování a koordinace průběhu denních plánů dle dispozic vedoucího, příprava podkladů (statistických přehledů) k jednání vedoucího, komunikace s obch. partnery společnosti.
Požadavky: SŠ nebo VŠ vzdělání - technického směru výhodou, praxe na obdobné pozici min. 2 roky, pokročilá znalost práce na PC, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, aktivní přístup k řešení problémů, organizační a komunikační schopnosti. Nabízíme: Zaměstnanecké výhody a benefity:
Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením
Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a zápočtu odborné praxe
5 týdnů dovolené + 2 sick days
Stravenky
Volné místo asistent/ka vedoucího centra hygienických laboratoří pro lokalitu Praha.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: asistent/ka vedoucího Centra hygienických laboratoří

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Ulice: Jasmínová 2905
Město: Praha
PSČ: 106 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Jitka Semencová
E-mail: Mgr. Jitka Semencová
Telefon: +420 482 411 652,734 575 323

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem