Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pomocný automechanik pro osobní i nákladní vozy

Pracovní místo ( Pomocný automechanik pro osobní i nákladní vozy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Chrudim.
Pracovní náplň: pomocný automechanik na dílně.
Požadavky: ŘP sk. B, manuální zručnost, vztah k automobilům.
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem.
Volné místo pomocný automechanik pro osobní i nákladní vozy pro lokalitu Chrudim.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Automechanici - motoráři První kontakt: Wisinger Adam Ing., tel.: 321 710 114, od 8 do 16 hod, e-mail: info@defender.cz, osobně: Kolín IV, Havlíčkova 234. Náplň práce: Opravy a seřizování motorů vozidel. Pracovní doba: Dle dohody cca 8 - 17 hod. Požadavky: Zkušenost v ...
DEFENDER.CZ s.r.o. Kolín, Inzerováno před 2 dny

AUTOMECHANIK značkového servisu Mercedes-Benz Požadujeme: - ŘP sk. C+E nebo D + profesní průkaz VÝHODOU - Praxe v oboru výhodou - Spolehlivost, samostatnost Nabízíme: - Zázemí prosperující společnosti - Možnost profesního růstu - Zvýhodněné cestování autobusy i pro rodinné příslušníky - Další ...
ICOM transport a.s. Jihlava, Inzerováno před 2 dny

AUTOMECHANIK/-ČKA NÁKLADNÍCH VOZIDEL AUTOMECHANIK/-ČKA NÁKLADNÍCH VOZIDEL - Místo výkonu práce: Zachrašťany u N. Bydžova - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Náplň práce: opravy nákladních vozidel - Požadujeme: zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost a časovou flexibilitu, ...
MALINA - VRŠE s.r.o. Zachrašťany, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit