Autodoprava Sázavský s.r.o.

Pomocný automechanik pro osobní i nákladní vozy

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Chrudim.
Pracovní náplň: pomocný automechanik na dílně.
Požadavky: ŘP sk. B, manuální zručnost, vztah k automobilům.
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem.
Volné místo pomocný automechanik pro osobní i nákladní vozy pro lokalitu Chrudim.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocný automechanik pro osobní i nákladní vozy

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Autodoprava Sázavský s.r.o.
Ulice: Pardubická 528
Město: Chrudim
PSČ: 537 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Miroslav Sázavský
E-mail: Miroslav Sázavský
Telefon: +420 775 295 755

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Autodoprava Sázavský s.r.o.