ATLANTA WORLD Group s.r.o.

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme dobrý zdravotní stav, pečlivost, samostatnost.
Volné místo seřizovači a obsluha obráběcích strojů pro lokalitu Starý Plzenec.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Seřizovači a obsluha obráběcích strojů

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ATLANTA WORLD Group s.r.o.
Ulice: Tymákovská 42
Město: Starý Plzenec
PSČ: 332 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. L. Fialová
Telefon: +420 373 315 179

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ATLANTA WORLD Group s.r.o.