Zedník

Pracovní místo ( Zedník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
V případě zájmu: osobně nebo na telefonu 373 315 179
Místo výkonu práce: Plzeňský kraj
Krátkodobé sezónní zaměstnání na 6 měsíců.
Volné místo zedník pro lokalitu Plzeň.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

Zedník - obkladač Místo výkonu práce: Mirošov, Čtrnáctka č.p. 640 + všechny pracoviště firmy Požadujeme: základní vzdělání, praxe v oboru min. 3 roky, samostatnost, flexibilita, řidičský průkaz sk. B, znalost ČJ na komunikativní úrovni Nabízíme platové ohodnocení od ...
SHEETS SERVIS, s.r.o. Mirošov, Inzerováno před 2 dny

Zedníci Pouze pro osoby se zdravotním postižením, stupeň invalidity 1.-3.Pracovní doba PO-PÁ 7,00-13,00 hod. Výuční list výhodou. Mzdové ohodnocení podle kvalifikace. Kontakt pro zájemce: e-mailem,zájemci zašlou životopis na adr.: marievrbkova@seznam.cz, ...
EKVITA DKM, s.r.o. Cheb, Inzerováno před 3 dny

Zedníci Pozice: zedníci OC Nástup možný ihned. Mzda: 12 200,- Kč. Kontakt: Bilinchuk Pavlo, tel.: 776 225 533, e-mail: rosisne@seznam.cz Místo výkonu práce: okres Příbram Volné místo zedníci pro lokalitu Příbram.
ROSISNE Company s.r.o. Příbram, Inzerováno před 3 dny