Zdeněk Voznica

kadeřnice - pánská

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Žatec, Obránců míru 244
pánské kadeřnictví
vyučení v oboru nebo praxe výhodou
vhodné i pro absolventy
mzda + prémie
kontakt: tel.: 604836487, email: teramus@seznam.cz
Volné místo kadeřnice - pánská pro lokalitu Žatec.

Nabízíme
Nástup možný od: 16. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: kadeřnice - pánská

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Zdeněk Voznica
Ulice: třída Obránců míru 244
Město: Žatec
PSČ: 438 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Tereza Musilová
E-mail: Tereza Musilová
Telefon: +420 604 836 487

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Zdeněk Voznica